• +421 940 880 468
 • info@dobrecerpadlo.sk
  A-Z Stav

  A-Z Stav

  Montáž protipožiarneho zabezpečenia vrátane požiarnej stanice s kompletnou technológiou pre čerpanie požiarnej vody, položenia vodovodných potrubí a osadenia hydrantov podľa protipožiarneho projektu stavby. Zákazku bolo potrebné rozdeliť na dve fázy.

  Prvá fáza zahŕňala všetky výkopové práce, úpravu potrubného lôžka, položenia a zvárania potrubí až po osadenie koncových armatúr a hydrantov. Všetko prebiehalo presne podľa projektu a po zmontovaní kompletného tlakového celku, boli vykonané testy tesnosti stlačením vzduchom a tlakovou vodou. Testy nás uistili že tlakový celok vrátene uzatváracích armatúr sú tesné a neboli nájdené nežiadúce úniky na zvaroch. Následne dodatočným zaizolovaním pripojovacieho potrubia bola prvá fáza oficiálne ukončená.
  Druhá fáza zahŕňa osadenie čerpadla s chladiacim plášťom do požiarnej nádrže. Montáž technológie a hlavného regulačného radu v požiarnej stanici zhotovenej na mieru. Momentálne prebieha výroba špeciálnej požiarnej unimo - bunky. Po jej dodaní a osadení na pozíciu podľa projektu začneme so samotnou montážou technológie čerpania požiarnej vody s pripojením na tlakový celok ktorý nám napája požiarne hydranty.

   

  dobrecerpadlo-az-stav-03m dobrecerpadlo-az-stav-04m dobrecerpadlo-az-stav-05m dobrecerpadlo-az-stav-07m dobrecerpadlo-az-stav-08m
  dobrecerpadlo-az-stav-02m dobrecerpadlo-az-stav-06m

  Dátum

  02. júl 2015

  Kategórie

  Čerpacia technika, Protipožiarna ochrana

  Facebook

  Kontakt

  Spoľahni sa s.r.o.
  Grobská 39
  900 27 Bernolákovo

  +421 940 880 468
  info@dobrecerpadlo.sk

  Eshop

  dobrecerpadlo-eshop