• +421 940 880 468
 • info@dobrecerpadlo.sk

  O nás

  Čerpacia technika šachta    Hlavným podnetom k založeniu spoločnosti bolo naše dlhoročné pôsobenie  v obore vŕtania studní a zásobovania objektov vodou. Rovnako aj množstvo nových nápadov a vízii ako priblížiť problematiku o ochrane a využití podzemných vôd pre širokú verejnosť.

  Našim hlavným cieľom je zabezpečovať kompletný servis zásobovania vodou pre domácnosť a priemysel. Od vyvŕtania samotnej studne, cez návrh a vyhotovenie čerpacej techológie, až po jej samotné napojenie na dom, záhradu alebo automatickú závlahu.

  Nakoľko je veľmi dôležitý správny výber čerpadla a čerpacej technológie zabezpečujeme                   bezplatné poradenstvo a návrh čerpacej technológie. Vďaka množstvu realizácií a dlhoročnému pôsobeniu v danom obore, vieme našim zákazníkom ponúknuť produkty a služby na najvyššej úrovni.

  Pracovný tím tvoria zamestnanci, ktorý sú pravidelne školení s množstvom znalostí a praktických skúsenosti s montážou a servisom čerpadiel, čerpacích technológií a závlahových systémov. Kladieme dôraz na vysokú profesionalitu, spoľahlivosť a spokojnosť každého z našich zákazníkov.

  dobre-cerpadlo

   

   

   

   

  certifikat-rsfcertifikat-skolenie-grundfos

  Facebook

  Kontakt

  Spoľahni sa s.r.o.
  Grobská 39
  900 27 Bernolákovo

  +421 940 880 468
  info@dobrecerpadlo.sk

  Eshop

  dobrecerpadlo-eshop