• +421 940 880 468
 • info@dobrecerpadlo.sk

  Automatické závlahy

  zavlahy

  V dnešnej dobe, kedy je automaticky zavlažovaný trávnik bežný štandard, je veľké množstvo firiem, ktoré majú v ponuke dodávku automatickej závlahy. Pre bežných smrtelníkov je preto veľmi náročné vybrať si firmu s dostatočnými vedomosťami a kvalifikáciou. Preto je každý z našich zamestnancov preškolený našim dodávateľom automatických závlahových systémov značky RAIN BIRD

  Je veľmi dôležité si uvedomiť, že pokiaľ máme záujem o napojenie automatickej závlahy na studňu, ako hlavný zdroj vody, treba prispôsobiť celý systém optimálnym parametrom studne. Preto je nutné poznať  vlastnosti vodného zdroju už pred samotným návrhom. Týmto spôsobom predchádzame možnému poškodeniu studne.

  Návrh

  Pre správny návrh automatickej závlahy je kľúčové poznať rozmery plôch, ktoré chceme zavlažovať, zdroj vody, či už je to mestská voda, alebo ako vo väčšine prípadov vlastná studňa.

  Pri používaní vody zo studne sú dôležité parametre ako napríklad typ čerpadla, výdatnosť studne, ako aj výšku ustálenej hladiny. Rovnako dôležité pre správne vypracovanie projektu je poznať výšku prevýšenia na danom pozemku. A samozrejme v neposlednom rade pri novostavbách je nutné doložiť výsadbový systém Vašej budúcej záhrady.

  Realizácia

  Prvým krokom realizácie, je vyznačenie trás pre hlavný tlakový rad a sekčné (netlakové) potrubia. Na tie sú následne napojené jednotlivé trysky. Ďalej pokračujeme osadením hlavného regulačného radu, potrubí a trisiek na pozície podľa projektu. Následne školený pracovník vykoná kabeláž, osadenie ovládacej jednotky a dažďového senzora. V konečnej fáze prichádza odskúšanie celého systému a odovzdanie zákazníkovi s potrebnou inštruktážou a úsmevom na tvári.

  Predaj a Servis

  Zabezpečujeme predaj a montáž všetkých komponentov a náhradných dielov značky Rain Bird. No vykonávame profesionálny servis na závlahy všetkých značiek a komponentov.

  Facebook

  Kontakt

  Spoľahni sa s.r.o.
  Grobská 39
  900 27 Bernolákovo

  +421 940 880 468
  info@dobrecerpadlo.sk

  Eshop

  dobrecerpadlo-eshop